Maratonský deník - Petr Tulis

MUM 2016, Olešnická etapa

8. července 2016 v 10:30 | PT

Pátá, neboli olešničká etapa MUMu 2016 je minulostí a před námi jsou již poslední dva maratony tohoto seriálu. Je to docela frkot a člověk ani nemá moc čas na to myslet. Pořád stejný kolotoč. Člověk se vyspí, nají, příprava, odjezd na start, běh samotné etapy, večeře, praní, spaní a tak pořád dokola, že než se vzpamatuje, tak je týden pryč. Včerejší etapa začínala v Olešnici u kulturního domu, vedla přes Malé Tresné, Vír, podél řeky Svratky přes Koroužné do Švařce. Ze Švařce začínalo asi čtyřkilometrové, docela výživné stoupání na Brťoví a Prosetín, s převýšením přes 250 m. Pak klesání do Hodonína a opět stoupání na Černovice a pak už jen víceméně lesem podél Osik, Synalova a seběh do Lomnice. Čas čtyři hodiny devatenáct minut a nějaké ty vteřinky. Celkový průměr na etapu mám lehce pod čtyři a půl hodinky a v součtu všech etap se pohybuji někde na konci první poloviny startovního pole, takže jsem spokojen. Když to půjde vše tak jako do dnešního dne, tak bych to měl v klidu dokončit v celkovém čase do 31 hodin a 30 minut. Je to sice o hodinku horší výsledek, než loni, ale i tak je to pořád hodně dobrý. Dnes nás čeká šestá bystřická etapa a také vlastně i jeden světový unikát. Německá ultravytrvalkyně Sigrid Eichner dnes běží svůj 2000-tý (ultra)maraton v životě. Určitě si nenechám ujít její doběh. Ale o tom až zítra.
Naše parta maraton před odjezdem do Olešnice, číslo dvacet sedm vlevo uprostřed ve žlutém trikotu (nikoliv vedoucího závodníka)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radek Radek | 29. října 2016 v 16:15 | Reagovat

Konečně jsem to sehnal, na http://rckane.cz jsem našel kvalitního drona za super cenu, ale mají tam i spousta jiných rc modelů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama